Зовнішнє утеплення стін методом промислового альпінізму: особливості і переваги

Вам набридло мерзнути взимку і потерпати від спеки влітку? Ви бажаєте захистити себе від хвороб, що викликаються цвіллю і грибками? Ви більше не хочете оплачувати рахунки з декількома нулями за опалення? Якщо це так, то Вам просто необхідно звернути увагу на зовнішнє утеплення квартир і приватних будинків.

Фасадні роботи такого типу допоможуть Вам:

  1. Не допустити втрати тепла у внутрішніх приміщеннях в холодну пору року;
  2. Понизити теплообмін влітку;
  3. Захистити стіни житла від конденсату і вогкості;
  4. Зекономити гроші на оплату опалення і електроенергії;
  5. Забезпечити додаткову звукоізоляцію;

До кого ж звернутись з приводу зовнішнього утеплення стін?

Майже всі, хто знає, що таке шпатель, чомусь починають вважати себе великими майстрами і рекламують себе на кожному кроці. Звичайно, багатьом припадає до душі та ціна утеплення стін пінопластом, яку пропонують такі «умільці». Однак, немає ніякої гарантії, що вони будуть використовувати якісні матеріали для утеплення і виконувати висотні роботи на належному рівні. Тільки довірившись досвідченим професійним промальпіністам, ви отримаєте бажаний результат в прийнятний термін.

Що таке промисловий альпінізм, і в чому заключаються його переваги?

По-перше, цей метод дозволяє проводити зовнішнє утеплення стін в м. Києві і Київській області на тих будівлях, де з якихось причин неможливо встановити ліси на землі.

По-друге, завдяки значній швидкості навішування мотузок висотники можуть приступити до виконання теплоізоляційних робіт протягом години після прибуття на об’єкт.

По-третє, промальпіністи мають змогу якісно виконувати свою роботу в навіть в самих важкодоступних місцях, незалежно від наявності перешкод, висоти, архітектурних особливостей споруди, її конструкції.

По-четверте, при використанні даного методу Вам не доведеться витрачати додатковий час та гроші на оформлення документації, на доставку, складування, експлуатацію, монтаж и демонтаж будівельних лісів і обладнання.

Теплоізоляція стін з допомогою твердого листового пінопласту

Пінопласт вважається найбільш ефективним термоізолючим матеріалом. Його особливості:

  • Захист стін від вологи, спеки і морозу,
  • Стійкість до впливу зовнішніх факторів,
  • Утеплення і будинків з великою площею фасаду, і окремих квартир чи поверхів.

Утеплюйте свої будинки і офіси, насолоджуйтесь стабільною комфортною температурою в їх стінах у будь-яку пору рокy!

«TEPLO-DOMA»