КОРИСНІ СТАТТІ

Сьогодні весь простір інтернету та газетних оголошень рясніє дешевими акціями по утепленню фасаду та інших оздоблювальних робіт. Хочемо зауважити: тимчасова акція — тимчасовий результат! Слід сказати чесно: хороша робота не може коштувати надто дешево. Утеплення фасадів за акційною ціною 200 грн. за м. кв. може бути привабливим та оманливим одночасно. Тому Компанія «Тепло Вдома» цією статтею проливає світло на принцип формування цін в промальпа: послуги за ціною від 300 грн. за кв.м — новий орієнтир ціноутворення на ринку!

ОПТИМАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ — КРЕДО НАШОЇ КОМПАНІЇ

Працюючи на висоті, ми підтримуємо високу якість надання послуг, оскільки знаємо, які природні сили діють на фасад та його елементи цілий рік.

Фахівці «Тепло Вдома», що володіють любов’ю до висоти, досвідом в будівельних роботах, пропонують послуги за кількома напрямками:

 1. Утеплення фасадів та балконів, герметизація швів, оштукатурювання та фарбування зовнішніх стін на будь-якій висоті зі складною архітектурою.
 2. Чищення та миття фасадів, вікон, прибирання покрівлі, спил дерев та ін.
 3. Монтаж кондиціонерів, водостоків, повітроводів, рекламних конструкцій та неонових літер з вибором оптимального методу кріплення.
 4. Внутрішні ремонтні роботи, підйом та спуск вантажів, прикраса будівель до свят та доставка поздоровлень через вікно на будь-який поверх.

Наша мета — стабільність результату, який проявляється у:

 • КОМФОРТНОМУ МІКРОКЛІМАТІ У БУДИНКУ;
 • НОРМАЛІЗАЦІЄЮ ВОЛОГОСТІ;
 • ЗАХИСТІ ВІД ПРОТЯГІВ ТА ЦВІЛІ;
 • ГАРНИМ ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ ФАСАДІВ;

РОЗУМНА ЦІНА ОБГРУНТОВАНА ПРОФЕСІОНАЛІЗМОМ ТА ЯКІСТЮ!

Компанія «Тепло Вдома» дає гарантію на роботи — 8 років. Дізнайтеся у наших конкурентів, хто візьме на себе таку відповідальність?

Ми даємо таку тривалу гарантію та забезпечуємо максимальний результат за рахунок ряду умов:

Врахування особливостей архітектури будівлі, стану фасаду. Промисловий альпінізм дає можливість вивчити фронт робіт, оцінити проблеми заздалегідь, вибрати потрібні матеріали. Компанія «Тепло Вдома» виконує виміри та розрахунки безкоштовно.

Доступність робіт безпосередньо впливає на їх якість. Деякі компанії, з причини відсутності професійних альпіністів-будівельників або техніки, не можуть виконати якісно роботу на висоті.
Рішення внутрішніх проблем за рахунок зовнішніх робіт. Промисловий альпініст-будівельник бачить стіни всередині і зовні, розпізнає причини пошкоджень та порушення мікроклімату, підбирає необхідні матеріали, які встоять перед опадами, температурними стрибками та вітрами.

Тільки компанія, що володіє обладнанням для промислового альпінізму, досвідченими будівельниками в штаті та передовими технологіями, здатна виконати будь-яке замовлення.

Індивідуальний підхід до кожного замовлення — вирізняє професіоналів

Якісна робота — та, яка зроблена не «по-дешевше», а технологічно та відповідно до всіх норм. Відмовтеся від спокуси сумнівної економії, вибираючи ціни нижчі.

Компанія «Тепло Вдома» володіє всім, щоб поручитися за тепло та затишок в кожному будинку:

 • ДОТРИМАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ;
 • ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ;
 • ВІДСУТНІСТЬ ОБМЕЖЕННЯ ПО ВИСОТІ.

Справжня економія — це не 50 гривень знижки, а результат, надійність якого перевіряється часом та не потребує переробок.

Турбота про енергозбереження, скорочення тепловтрат, створення оптимального мікроклімату у будинках та квартирах — все це досягається за допомогою зовнішнього утеплення фасадів.

Ціна на утеплення квартири у Києві з лишком окупається у один опалювальний сезон, оскільки дозволяє зберегти до 40% тепла за рахунок зниження теплопровідності стін. Усунення дефектів у міжпанельних швах захистить від промерзання кутів та вогкості у приміщенні — незалежно від погоди та опадів у будинку буде завжди комфортно.

Утеплення фасадів — це комплексний підхід до вирішення проблем, які тільки посилюються при обробці стін зсередини: утворення конденсату, розмноження грибків та мікроорганізмів.

ЗОВНІШНЄ УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР ТА БУДИНКІВ Є ГАРАНТІЄЮ ТЕПЛА У ХОЛОДНУ ПОРУ РОКУ, А ТАКОЖ ДОПОМАГАЄ:

 • знизити витрати на опалення;
 • захистити стіни від високої вологості;
 • позбавитись від цвілі на стінах.

Без зменшення корисної площі кімнат у квартирі стає набагато тепліше, підвищується звукоізоляція, що корисно, якщо біля будинку проходять галасливі автомобільні магістралі у вликому мусті. Зниження теплопровідності зовнішніх стін допоможе влітку довше зберігати прохолоду, забезпечену роботою кондиціонеру.

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ МЕТОДОМ ПРОМАЛЬП — ЯКІСТЬ ТА НАДІЙНИЙ РЕЗУЛЬТАТ РОБОТИ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ!

Утеплення взимку — вирішальний фактор комфорту, так як одна холодна стіна погіршує мікроклімат всієї квартири.

Робота професіоналів починається з вивчення зовнішніх факторів, що впливають на стіни:

 • перепадів температур у зимовий та літній час;
 • особливості впливу вологи на матеріал зовнішніх стін;
 • сили впливу вітру, снігу.

Все це впливає на вибір утеплювача за коефіцієнтом теплопровідності та щільності, а також його стійкість до впливу вологи, морозів. Професіонали використовують виключно біологічно стійкі та пожежобезпечні матеріали, які відрізняються екологічною чистотою. Вартість робіт буде залежати від застосовуваного утеплювача, який може бути органічним, неорганічним або змішаним.

УТЕПЛЕННЯ МЕТОДОМ ПРОМИСЛОВОГО АЛЬПІНІЗМУ МАЄ БЕЗЛІЧ ПЕРЕВАГ У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ СПОСОБАМИ:

 • робота на висоті будь-якого поверху, завдяки наявності професійного обладнання;
 • зниження вартості робіт без необхідності залучення важкої будівельної техніки;
 • робота з будівлями будь-якої поверхні та різної конфігурації фасадів, можливість проводити роботи в складних умовах;
 • швидкість проведення фасадних робіт значно зростає за рахунок зручного доступу майстра до будь-якої частини стіни.

Самий складний фасад будівлі буде утеплений вмілими руками промислових альпіністів Компанії «Тепло Вдома», які володіють досконало будівельними технологіями. Пропонуємо Вам ознайомитися з галерей робіт «Компанії «ТЕПЛО ВДОМА».
Проблеми сирих та холодних стін, вирішується за допомогою якісних, досконалих розрахунків та застосування сучасних матеріалів.

Варто тільки викликати нашого фахівця для консультації!

Висота. Мотузки. Витривалість. Альпінізм привертає мужністю того, хто підкорює гори. Труднощі людям цієї професії не здаються важкими.

Промисловий альпінізм переносить альпіністські методи в міські умови для пересування по вертикалі та страховки. Використовуючи найдоступніше та недороге знаряддя праці — мотузки — верхолази виконують ту роботу, яка раніше вимагала залучення техніки.

ПРИНЦИПИ РОБОТИ ПРОМИСЛОВИХ АЛЬПІНІСТІВ РОБЛЯТЬ ВИСОТНІ РОБОТИ ЕФЕКТИВНІШИМИ ТА ШВИДШИМИ:

 • ПРОСТО;
 • ДЕШЕВО;
 • БЕЗПЕЧНО;
 • ТЕХНОЛОГІЧНО;
 • УНІВЕРСАЛЬНО.

На висоті багатоповерхового будинку характеристики промислового альпінізму перетворюються у переваги за допомогою сертифікованого спорядження та великого досвіду наших співробітників.

Перевірками та регулярними оновленнями підтримується безпека робіт. На кожному об’єкті задіяно, як мінімум, два кваліфікованих працівника, кожен з яких проводить незалежний огляд точок кріплення, мотузок та страхувального пристрою. Якщо використовується будівельне обладнання, його також надійно закріплюють, а робота йде чітко за наміченим планом.

«ТЕПЛО ВДОМА»: МІНІМУМ ЧАСУ НА ПІДГОТОВКУ — МАКСИМУМ РЕЗУЛЬТАТУ

Альпіністи-вирхолази готові взятися за ту роботу, яка вважається найбільш важкодоступною через особливості фасадів, та якщо поруч ростуть дерева. Все те, що вимагає залучення важкої техніки — виконується за участю мінімальної кількості людей та у короткий строк:

 • МОНТАЖ РЕКЛАМИ, РОЗТЯЖОК ТА ЛАЙТБОКСІВ;
 • ГЕРМЕТИЗАЦІЯ МІЖПАНЕЛЬНИХ ШВІВ ТА ВІКОН, УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ;
 • КРОНУВАННЯ ТА ЗПИЛ ДЕРЕВ;
 • МИЙКА, ШТУКАТУРЕННЯ ТА ФАРБУВАННЯ ФАСАДІВ;
 • МОНТАЖ ПОВІТРОПРОВОДІВ, ВОДОСТІЧНИХ СИСТЕМ ТА КОНДИЦІОНЕРІВ;
 • СПУСК ТА ПІДЙОМ ВАНТАЖІВ,
 • ОРИГІНАЛЬНІ ПРИВІТАННЯ.

Працюємо без шуму, додаткових втручань у життєдіяльність будівлі, без залучення дорогої техніки — професійно!

Вам набридло мерзнути взимку і потерпати від спеки влітку? Ви бажаєте захистити себе від хвороб, що викликаються цвіллю і грибками? Ви більше не хочете оплачувати рахунки з декількома нулями за опалення? Якщо це так, то Вам просто необхідно звернути увагу на зовнішнє утеплення квартир і приватних будинків.

Фасадні роботи такого типу допоможуть Вам:

 1. Не допустити втрати тепла у внутрішніх приміщеннях в холодну пору року;
 2. Понизити теплообмін влітку;
 3. Захистити стіни житла від конденсату і вогкості;
 4. Зекономити гроші на оплату опалення і електроенергії;
 5. Забезпечити додаткову звукоізоляцію;

ДО КОГО Ж ЗВЕРНУТИСЬ З ПРИВОДУ ЗОВНІШНЬОГО УТЕПЛЕННЯ СТІН?

Майже всі, хто знає, що таке шпатель, чомусь починають вважати себе великими майстрами і рекламують себе на кожному кроці. Звичайно, багатьом припадає до душі та ціна утеплення стін пінопластом, яку пропонують такі «умільці». Однак, немає ніякої гарантії, що вони будуть використовувати якісні матеріали для утеплення і виконувати висотні роботи на належному рівні. Тільки довірившись досвідченим професійним промальпіністам, ви отримаєте бажаний результат в прийнятний термін.

ЩО ТАКЕ ПРОМИСЛОВИЙ АЛЬПІНІЗМ, І В ЧОМУ ЗАКЛЮЧАЮТЬСЯ ЙОГО ПЕРЕВАГИ?

По-перше, цей метод дозволяє проводити зовнішнє утеплення стін в м. Києві і Київській області на тих будівлях, де з якихось причин неможливо встановити ліси на землі.

По-друге, завдяки значній швидкості навішування мотузок висотники можуть приступити до виконання теплоізоляційних робіт протягом години після прибуття на об’єкт.

По-третє, промальпіністи мають змогу якісно виконувати свою роботу в навіть в самих важкодоступних місцях, незалежно від наявності перешкод, висоти, архітектурних особливостей споруди, її конструкції.

По-четверте, при використанні даного методу Вам не доведеться витрачати додатковий час та гроші на оформлення документації, на доставку, складування, експлуатацію, монтаж и демонтаж будівельних лісів і обладнання.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ СТІН З ДОПОМОГОЮ ТВЕРДОГО ЛИСТОВОГО ПІНОПЛАСТУ

Пінопласт вважається найбільш ефективним термоізолючим матеріалом. Його особливості:

 • ЗАХИСТ СТІН ВІД ВОЛОГИ, СПЕКИ І МОРОЗУ,
 • СТІЙКІСТЬ ДО ВПЛИВУ ЗОВНІШНІХ ФАКТОРІВ,
 • УТЕПЛЕННЯ І БУДИНКІВ З ВЕЛИКОЮ ПЛОЩЕЮ ФАСАДУ, І ОКРЕМИХ КВАРТИР ЧИ ПОВЕРХІВ.

Утеплюйте свої будинки і офіси, насолоджуйтесь стабільною комфортною температурою в їх стінах у будь-яку пору рокy!

Сьогодні весь простір інтернету та газетних оголошень рясніє дешевими акціями по утепленню фасаду та інших оздоблювальних робіт. Хочемо зауважити: тимчасова акція — тимчасовий результат! Слід сказати чесно: хороша робота не може коштувати надто дешево. Утеплення фасадів за акційною ціною 200 грн. за м. кв. може бути привабливим та оманливим одночасно. Тому Компанія «Тепло Вдома» цією статтею проливає світло на принцип формування цін в промальпа: послуги за ціною від 300 грн. за кв.м — новий орієнтир ціноутворення на ринку!

ОПТИМАЛЬНЕ ПОЄДНАННЯ ЦІНИ ТА ЯКОСТІ — КРЕДО НАШОЇ КОМПАНІЇ

Працюючи на висоті, ми підтримуємо високу якість надання послуг, оскільки знаємо, які природні сили діють на фасад та його елементи цілий рік.

Фахівці «Тепло Вдома», що володіють любов’ю до висоти, досвідом в будівельних роботах, пропонують послуги за кількома напрямками:

 1. Утеплення фасадів та балконів, герметизація швів, оштукатурювання та фарбування зовнішніх стін на будь-якій висоті зі складною архітектурою.
 2. Чищення та миття фасадів, вікон, прибирання покрівлі, спил дерев та ін.
 3. Монтаж кондиціонерів, водостоків, повітроводів, рекламних конструкцій та неонових літер з вибором оптимального методу кріплення.
 4. Внутрішні ремонтні роботи, підйом та спуск вантажів, прикраса будівель до свят та доставка поздоровлень через вікно на будь-який поверх.

Наша мета — стабільність результату, який проявляється у:

 • КОМФОРТНОМУ МІКРОКЛІМАТІ У БУДИНКУ;
 • НОРМАЛІЗАЦІЄЮ ВОЛОГОСТІ;
 • ЗАХИСТІ ВІД ПРОТЯГІВ ТА ЦВІЛІ;
 • ГАРНИМ ЗОВНІШНІМ ВИГЛЯДОМ ФАСАДІВ;

РОЗУМНА ЦІНА ОБГРУНТОВАНА ПРОФЕСІОНАЛІЗМОМ ТА ЯКІСТЮ!

Компанія «Тепло Вдома» дає гарантію на роботи — 8 років. Дізнайтеся у наших конкурентів, хто візьме на себе таку відповідальність?

Ми даємо таку тривалу гарантію та забезпечуємо максимальний результат за рахунок ряду умов:

Врахування особливостей архітектури будівлі, стану фасаду. Промисловий альпінізм дає можливість вивчити фронт робіт, оцінити проблеми заздалегідь, вибрати потрібні матеріали. Компанія «Тепло Вдома» виконує виміри та розрахунки безкоштовно.

Доступність робіт безпосередньо впливає на їх якість. Деякі компанії, з причини відсутності професійних альпіністів-будівельників або техніки, не можуть виконати якісно роботу на висоті.
Рішення внутрішніх проблем за рахунок зовнішніх робіт. Промисловий альпініст-будівельник бачить стіни всередині і зовні, розпізнає причини пошкоджень та порушення мікроклімату, підбирає необхідні матеріали, які встоять перед опадами, температурними стрибками та вітрами.

Тільки компанія, що володіє обладнанням для промислового альпінізму, досвідченими будівельниками в штаті та передовими технологіями, здатна виконати будь-яке замовлення.

Індивідуальний підхід до кожного замовлення — вирізняє професіоналів

Якісна робота — та, яка зроблена не «по-дешевше», а технологічно та відповідно до всіх норм. Відмовтеся від спокуси сумнівної економії, вибираючи ціни нижчі.

Компанія «Тепло Вдома» володіє всім, щоб поручитися за тепло та затишок в кожному будинку:

 • ДОТРИМАННЯ СУЧАСНИХ ТЕХНОЛОГІЙ;
 • ЯКІСНІ МАТЕРІАЛИ;
 • ВІДСУТНІСТЬ ОБМЕЖЕННЯ ПО ВИСОТІ.

Справжня економія — це не 50 гривень знижки, а результат, надійність якого перевіряється часом та не потребує переробок.

Турбота про енергозбереження, скорочення тепловтрат, створення оптимального мікроклімату у будинках та квартирах — все це досягається за допомогою зовнішнього утеплення фасадів.

Ціна на утеплення квартири у Києві з лишком окупається у один опалювальний сезон, оскільки дозволяє зберегти до 40% тепла за рахунок зниження теплопровідності стін. Усунення дефектів у міжпанельних швах захистить від промерзання кутів та вогкості у приміщенні — незалежно від погоди та опадів у будинку буде завжди комфортно.

Утеплення фасадів — це комплексний підхід до вирішення проблем, які тільки посилюються при обробці стін зсередини: утворення конденсату, розмноження грибків та мікроорганізмів.

ЗОВНІШНЄ УТЕПЛЕННЯ КВАРТИР ТА БУДИНКІВ Є ГАРАНТІЄЮ ТЕПЛА У ХОЛОДНУ ПОРУ РОКУ, А ТАКОЖ ДОПОМАГАЄ:

 • знизити витрати на опалення;
 • захистити стіни від високої вологості;
 • позбавитись від цвілі на стінах.

Без зменшення корисної площі кімнат у квартирі стає набагато тепліше, підвищується звукоізоляція, що корисно, якщо біля будинку проходять галасливі автомобільні магістралі у вликому мусті. Зниження теплопровідності зовнішніх стін допоможе влітку довше зберігати прохолоду, забезпечену роботою кондиціонеру.

УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ МЕТОДОМ ПРОМАЛЬП — ЯКІСТЬ ТА НАДІЙНИЙ РЕЗУЛЬТАТ РОБОТИ ЗА БУДЬ-ЯКИХ УМОВ!

Утеплення взимку — вирішальний фактор комфорту, так як одна холодна стіна погіршує мікроклімат всієї квартири.

Робота професіоналів починається з вивчення зовнішніх факторів, що впливають на стіни:

 • перепадів температур у зимовий та літній час;
 • особливості впливу вологи на матеріал зовнішніх стін;
 • сили впливу вітру, снігу.

Все це впливає на вибір утеплювача за коефіцієнтом теплопровідності та щільності, а також його стійкість до впливу вологи, морозів. Професіонали використовують виключно біологічно стійкі та пожежобезпечні матеріали, які відрізняються екологічною чистотою. Вартість робіт буде залежати від застосовуваного утеплювача, який може бути органічним, неорганічним або змішаним.

УТЕПЛЕННЯ МЕТОДОМ ПРОМИСЛОВОГО АЛЬПІНІЗМУ МАЄ БЕЗЛІЧ ПЕРЕВАГ У ПОРІВНЯННІ З ІНШИМИ СПОСОБАМИ:

 • робота на висоті будь-якого поверху, завдяки наявності професійного обладнання;
 • зниження вартості робіт без необхідності залучення важкої будівельної техніки;
 • робота з будівлями будь-якої поверхні та різної конфігурації фасадів, можливість проводити роботи в складних умовах;
 • швидкість проведення фасадних робіт значно зростає за рахунок зручного доступу майстра до будь-якої частини стіни.

Самий складний фасад будівлі буде утеплений вмілими руками промислових альпіністів Компанії «Тепло Вдома», які володіють досконало будівельними технологіями. Пропонуємо Вам ознайомитися з галерей робіт «Компанії «ТЕПЛО ВДОМА».
Проблеми сирих та холодних стін, вирішується за допомогою якісних, досконалих розрахунків та застосування сучасних матеріалів.

Варто тільки викликати нашого фахівця для консультації!

Висота. Мотузки. Витривалість. Альпінізм привертає мужністю того, хто підкорює гори. Труднощі людям цієї професії не здаються важкими.

Промисловий альпінізм переносить альпіністські методи в міські умови для пересування по вертикалі та страховки. Використовуючи найдоступніше та недороге знаряддя праці — мотузки — верхолази виконують ту роботу, яка раніше вимагала залучення техніки.

ПРИНЦИПИ РОБОТИ ПРОМИСЛОВИХ АЛЬПІНІСТІВ РОБЛЯТЬ ВИСОТНІ РОБОТИ ЕФЕКТИВНІШИМИ ТА ШВИДШИМИ:

 • ПРОСТО;
 • ДЕШЕВО;
 • БЕЗПЕЧНО;
 • ТЕХНОЛОГІЧНО;
 • УНІВЕРСАЛЬНО.

На висоті багатоповерхового будинку характеристики промислового альпінізму перетворюються у переваги за допомогою сертифікованого спорядження та великого досвіду наших співробітників.

Перевірками та регулярними оновленнями підтримується безпека робіт. На кожному об’єкті задіяно, як мінімум, два кваліфікованих працівника, кожен з яких проводить незалежний огляд точок кріплення, мотузок та страхувального пристрою. Якщо використовується будівельне обладнання, його також надійно закріплюють, а робота йде чітко за наміченим планом.

«ТЕПЛО ВДОМА»: МІНІМУМ ЧАСУ НА ПІДГОТОВКУ — МАКСИМУМ РЕЗУЛЬТАТУ

Альпіністи-вирхолази готові взятися за ту роботу, яка вважається найбільш важкодоступною через особливості фасадів, та якщо поруч ростуть дерева. Все те, що вимагає залучення важкої техніки — виконується за участю мінімальної кількості людей та у короткий строк:

 • МОНТАЖ РЕКЛАМИ, РОЗТЯЖОК ТА ЛАЙТБОКСІВ;
 • ГЕРМЕТИЗАЦІЯ МІЖПАНЕЛЬНИХ ШВІВ ТА ВІКОН, УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ;
 • КРОНУВАННЯ ТА ЗПИЛ ДЕРЕВ;
 • МИЙКА, ШТУКАТУРЕННЯ ТА ФАРБУВАННЯ ФАСАДІВ;
 • МОНТАЖ ПОВІТРОПРОВОДІВ, ВОДОСТІЧНИХ СИСТЕМ ТА КОНДИЦІОНЕРІВ;
 • СПУСК ТА ПІДЙОМ ВАНТАЖІВ,
 • ОРИГІНАЛЬНІ ПРИВІТАННЯ.

Працюємо без шуму, додаткових втручань у життєдіяльність будівлі, без залучення дорогої техніки — професійно!

Вам набридло мерзнути взимку і потерпати від спеки влітку? Ви бажаєте захистити себе від хвороб, що викликаються цвіллю і грибками? Ви більше не хочете оплачувати рахунки з декількома нулями за опалення? Якщо це так, то Вам просто необхідно звернути увагу на зовнішнє утеплення квартир і приватних будинків.

Фасадні роботи такого типу допоможуть Вам:

 1. Не допустити втрати тепла у внутрішніх приміщеннях в холодну пору року;
 2. Понизити теплообмін влітку;
 3. Захистити стіни житла від конденсату і вогкості;
 4. Зекономити гроші на оплату опалення і електроенергії;
 5. Забезпечити додаткову звукоізоляцію;

ДО КОГО Ж ЗВЕРНУТИСЬ З ПРИВОДУ ЗОВНІШНЬОГО УТЕПЛЕННЯ СТІН?

Майже всі, хто знає, що таке шпатель, чомусь починають вважати себе великими майстрами і рекламують себе на кожному кроці. Звичайно, багатьом припадає до душі та ціна утеплення стін пінопластом, яку пропонують такі «умільці». Однак, немає ніякої гарантії, що вони будуть використовувати якісні матеріали для утеплення і виконувати висотні роботи на належному рівні. Тільки довірившись досвідченим професійним промальпіністам, ви отримаєте бажаний результат в прийнятний термін.

ЩО ТАКЕ ПРОМИСЛОВИЙ АЛЬПІНІЗМ, І В ЧОМУ ЗАКЛЮЧАЮТЬСЯ ЙОГО ПЕРЕВАГИ?

По-перше, цей метод дозволяє проводити зовнішнє утеплення стін в м. Києві і Київській області на тих будівлях, де з якихось причин неможливо встановити ліси на землі.

По-друге, завдяки значній швидкості навішування мотузок висотники можуть приступити до виконання теплоізоляційних робіт протягом години після прибуття на об’єкт.

По-третє, промальпіністи мають змогу якісно виконувати свою роботу в навіть в самих важкодоступних місцях, незалежно від наявності перешкод, висоти, архітектурних особливостей споруди, її конструкції.

По-четверте, при використанні даного методу Вам не доведеться витрачати додатковий час та гроші на оформлення документації, на доставку, складування, експлуатацію, монтаж и демонтаж будівельних лісів і обладнання.

ТЕПЛОІЗОЛЯЦІЯ СТІН З ДОПОМОГОЮ ТВЕРДОГО ЛИСТОВОГО ПІНОПЛАСТУ

Пінопласт вважається найбільш ефективним термоізолючим матеріалом. Його особливості:

 • ЗАХИСТ СТІН ВІД ВОЛОГИ, СПЕКИ І МОРОЗУ,
 • СТІЙКІСТЬ ДО ВПЛИВУ ЗОВНІШНІХ ФАКТОРІВ,
 • УТЕПЛЕННЯ І БУДИНКІВ З ВЕЛИКОЮ ПЛОЩЕЮ ФАСАДУ, І ОКРЕМИХ КВАРТИР ЧИ ПОВЕРХІВ.

Утеплюйте свої будинки і офіси, насолоджуйтесь стабільною комфортною температурою в їх стінах у будь-яку пору рокy!