ПРО КОМПАНІЮ
"ТЕПЛО ВДОМА"

Історія нашої Компанії налічує вже понад 15 років плідної діяльності по виконанню висотних робіт методом промислового альпінізму (промисловий альпінізм) в м.Києві та Київській області. За цей час ми розширили наш перелік послуг та видів робіт, а також збільшили кількість співробітників нашого дружного колективу.

Наша Компанія дотримується трьох основних принципів у своїй роботі: професіоналізм, порядність та відповідальність. Висотники-альпіністи, як ніхто краще, знають, що відповідальне ставлення до роботи — це запорука безпеки і якості, тому «Тепло Вдома» — це широкий спектр ремонтно-будівельних робіт методом промислового альпінізму.

ПРОМИСЛОВИЙ АЛЬПІНІЗМ

У наш час нестандартних та висотних будівель, все більше людей потребує послуг промислового альпінізму. Промисловий альпінізм (промальп) стає все більше популярним не тільки за кордоном, але і в нашій країні. Альпініст-верхолаз — це фахівець широкого профілю, який зобов’язаний на високому рівні володіти не тільки майстерністю «підкорення міських вершин», але також володіти навичками будівельника, зварювальника, маляра, штукатура, електромонтажника та навіть актора! Перелік висотних робіт, які надає наша Компанія «Тепло Вдома», величезний!

  • Вам необхідно помити вікна назовні, а Ви боїтесь висоти? Не хвилюйтесь! Знайдуться професіонали-верхолази, які впораються з цією роботою «граючи»!
  • Вам необхідно відремонтувати дах або виконати покрівельні роботи? Ми можемо відправити Вам на допомогу досвідчених альпіністів-покрівельників — майстрів своєї справи!
  • Фасад Вашого будинку потребує ремонту на великій висоті? Ви ставите питанням: «Де шукати будівельні ліси?». Але, якщо Ви живете в багатоповерховому будинку, то навіть будівельні ліси або спецтехніка Вам не допоможуть. Залишається єдиний вихід — звернутися за допомогою в нашу Компанію «Тепло Вдома», що виконує різні висотні роботи у Києві та Київській області.
  • Ви хочете встановити на Ваш будинок водостічні труби? Прикрасити будівлю банером або святковою символікою? І в цих питаннях Вам допоможуть наші фахівці-альпіністи!

Одним реченням: наша Компанія «Тепло Вдома» вирішує всі питання, пов’язані з роботою на запаморочливій висоті!

Висотні роботи методом промислового альпінізму в м.Києві — наша спеціалізація і наше покликання!

ЧОМУ ВИГІДНО СПІВРОБІТНИЦТВО З КОМПАНІЄЮ «ТЕПЛО ВДОМА»?
  • ВЕЛИЧЕЗНИЙ ДОСВІД ВИСОТНИХ РОБІТ;
  • ВНУТРІШНІ ТА ОЗДОБЛЮВАЛЬНІ РОБОТИ «ПІД КЛЮЧ»;
  • ПРОФЕСІОНАЛІЗМ ТА НАЙВИЩА ЯКІСТЬ РОБІТ;
  • ДОСТУПНІ ЦІНИ;
  • ГАРАНТІЯ НА ВСІ ВИДИ РОБІТ
УТЕПЛЕННЯ ФАСАДІВ У М. КИЇВ — НАША ОСНОВНА СПЕЦІАЛІЗАЦІЯ!

В епоху економії енергоносіїв все більше людей прагне утеплити стіни квартир да будинків зовні. Але як виконати утеплення, якщо квартира розташована в багатоповерховому будинку? Наші промислові альпіністи проводять утеплення стін пінопластом будинків та квартир у м.Києві та області. Для наших фахівців немає неможливого в області зовнішньої теплоізоляції будівель. Ми робимо зовнішнє утеплення фасадів «мокрим» засобом, який поширений в країнах Західної Європи. Така технологія передбачає закріплення пінопласту до стіни, наклеювання на його поверхню спеціальної сітки та нанесення поверх сітки декоративної штукатурки. Фактура та колір штукатурки можуть бути найрізноманітнішими!

ТА НА ЗАВЕРШЕННЯ…

Ви хочете привітати улюблену людину або освідчитися у коханні так, щоб це запам’яталося на все життя? Ми допоможемо в цьому питанні, організувавши доставку святкового подарунка або букета квітів прямо через вікно або балкон!